نام
پست الکترونیکی

ورود به سایت

سبد خرید

نظرسنجی

به نظر شما افزایش قیمت آب و برق بر میزان صرفه‌جویی تأثیرگذار است؟

درباره ما

 

داستان پیدایش ماهنامه ساخت‌وساز

ماهنامه ساخت‌و‌ساز فعالیت خود را از سال 1378 به‌عنوان نخستین مجله تخصصی ساختمانی بخش خصوصی با هدف ایجاد تریبونی برای فعالان عرصه ساخت‌و‌ساز، اطلاع از جدیدترین تکنولوژی‌ها و محصولات ساختمانی و کمک به ارتقای سطح دانش مهندسی در کشور آغاز کرد.

ماهنامه ساخت‌وساز به‌عنوان یکی از اعضای «گروه توسعه بین‌الملل ساخت‌وساز» همواره با رعایت کیفیت و انتشار منظم نشریات خود طی 18سال گذشته، مرجع قابل اطمینان مدیران ارشد عرصه ساخت‌وساز کشور شناخته‌شده است.

رسالت ما تولید و ارائه محتوا و اطلاعات قابل اعتماد، شفاف، حرفه‌ای و همچنین ارائه معیارها و راهکار‌های مناسب برای انتخاب کارویژه‌های استراتژیک و عملیاتی است که تصمیم‌سازی و جهت‌گیری متولیان عرصه ساخت‌وساز کشور با تکیه بر آن‌ها محقق می‌شود.

بر پایه رسالت تعریف‌شده، سیاست این مجموعه بر مشارکت با افراد توانمند، کلیدی و شاخص و ایجاد شبکه‌ای از دانش، تجربه و شایستگی بنا شده است. به ‌پشتوانه سال‌ها تجربه و اشراف کامل بر عرصه ساخت‌وساز کشور و ایجاد ارتباط میان بخش‌های مختلف این عرصه، «ماهنامه ساخت‌وساز» به‌عنوان مرجعی ویژه و پرنفوذترین گروه «رسانه‌اي، تحقیقاتی و تبلیغاتی» صنعت ساختمان در کشور شناخته شده ‌است.

اکنون ساخت‌وساز شاخص‌ترین مرجع اطلاع‌رسانی حرفه‌ای عرصه ساخت‌وساز محسوب می‌شود که دارای 120،000 هزار مخاطب متخصص است.

ماهنامه ساخت‌وساز همچنین تنها ماهنامه دارنده گواهینامه ایزو ISO 10002  (رضایت‌مندی مشتری) و اولین دارنده گواهینامه ایزو ISO 90001 (کیفیت) است.

تیراژ ماهنامه ساخت‌و‌ساز

ماهنامه ساخت‌وساز دارای 12.000 نسخه چاپی و بیش‌از 100.000 مشترک الکترونیکی است. همچنین نسخه الکترونیکی ماهنامه از طریق وب‌سایت ماهنامه ساخت و ساز، http://www.consmagazine.com با فرمت‌های؛ Flash ,PDF و HTML قابل دسترسی است و به‌طور روزانه بازدید دارد. شایان ذکر است که نسخه PDF ماهنامه در هر شماره با توجه به دیتابیس، به‌شماره تلفن همراه مدیران فعال در عرصه ساخت‌وساز کشور از طریق تلگرام ارسال می‌شود.

با توجه به روش‌های ارسال عنوان شده، ماهنامه ساخت‌وساز بیش از 120.000 مخاطب درکل کشور را هدف قرار می‌دهد.

اهداف و استراتژی‌های ماهنامه ساخت‌و‌ساز

ارائه خدماتی باکیفیت و حرفه‌ای به ‌فعالان کلیدی عرصه ساخت‌وساز از طریق آگاهی‌بخشی، اطلاع‌رسانی و روشنگری، بر اساس منشور اخلاقی و حرفه‌ای، که نتیجه آن، بقا، رشد و سود‌آوری کسب‌وکار مخاطبان ماست.

کمک به معرفی، افزایش سهم بازار، ایجاد آگاهی و ارتقای سطح جایگاه برند محصولات و خدمات باکیفیت شرکت‌های فعال صنعت ساختمان کشور به‌صورت مستقیم، تخصصی و هدفمند به مخاطب هدف که همانا مدیران تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز در عرصه ساخت‌و‌ساز کشور هستند، از اهداف مهم ماهنامه ساخت‌وساز محسوب می‌شود.

محتوای ماهنامه ساخت‌وساز

فهرست و استراتژی محتوای ماهنامه ‌ساخت‌وساز با توجه به اهداف و مخاطبان این ماهنامه، سیاست‌گذاری و تولید می‌شود. تیم تحریریه ماهنامه ساخت‌وساز متشکل از افراد حرفه‌ای، متخصص و تحلیلگر در حوزه صنعت ساختمان هستند. از ویژگی‌های برجسته محتوای این ماهنامه، تولید 100درصد آن توسط تیم تحریریه ساخت‌وساز است. ازاین‌رو مخاطبان با محتوایی بکر، دست اول و جدید که تنها مختص ماهنامه ساخت‌وساز است برای مطالعه روبه‌رو می‌شوند.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان شفق، نبش کوچه آبشار، پلاک 3، طبقه دوم

صندوق‌ پستی: 63134ـ 14669

تلفن: 88564808-021

فکس: 88562953-021

ایمیل: Info@consnetwork.com